Kompletirano kolo

GOŠK primio gol s 50 metara, Borac s plus devet na noge Zrinjskom

U posljednjoj utakmici 21. kola Borac je u Banja Luci s 3:0 porazio GOŠK iz Gabele.
Sport / Nogomet | 04. 03. 2024. u 19:39 M.V. | Bljesak.info

Borac je pobjedom nad GOŠK-om povećao svoju prednost na ljestvici. Banjalučani sada imaju devet bodova više ispred Zrinjskog i upravo ove dvije momčadi će u nedjelju odigrati utakmicu posljednjeg kola u drugom krugu Wwin lige.

GOŠK je u Banja Luci izdržao samo osam minuta kada je David Vuković postigao gol za vodstvo Borca. Na 2:0 povisio je Jovo Lukić, a u 65. minuti spektakularnim pogotkom Vasilije Terzić postavio je konačnih 3:0.

Naime, Terzić je s centra, praktično svoje polovice, lobovao vratara Armana Šutkovića!

GOŠK je ovim porazom ostao u opasnoj zoni, a za vikend će dočekati Posušje i svog bivšeg trenera Denisa Ćorića.