0:1

GOŠK poražen od Borca u prvom domaćinstvu u Premijer ligi

Sport / Nogomet | 30. 07. 2017. u 18:47 Z.D.

Momčad GOŠK-a, povratnik u Premijer ligi BiH, upisao je ovoga vikenda drugi poraz, ovoga puta na domaćem terenu u Gabeli.

GOŠK je poražen također od povratnika u društvo najboljih Borca, kojemu je pobjedu u 33. minuti donio Mladen Veselinović.

Banjaluči Borac je po iznimnom vrućem vremenu slavio na staionu Perice Pavlovića u Gabeli, iako je imao priliku rezultat povećai i na 2:0, no Puzigaća je pogodio vratnicu.

I GOŠK je imao svoje prilike - vrijedi izdvojili onu Mile Pehara i Petra Dodiga u prvom dijelu, te Amira Zolja i Darka Đajića u drugom dijelu.

Ekipa Slavena Muse tako je nakon dva kola i dalje bez bodova, koje će potražiti u sljedećem kolu protiv Sarajeva. Težak raspored im se nastavlja i u četvrtom kolu kada im u Gabelu dolazi aktualni osvajač Kupa BiH Široki Brijeg.

Nogometaši Sarajeva su u posljednjoj utakmici drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine večeras su u Zenici pobijedili ekipu Čelika sa 2:0.

Sarajevo je povelo u 54. minuti golom Rahmanovića, a u 76. minuti Hadžić pogađa za 2:0 i prvu pobjedu Sarajeva.