Memorijal Andrija Anković

GOŠK primio tri brza komada i izgubio od Jadrana

Sport / Nogomet | 02. 02. 2024. u 14:45 Bljesak.info

U Gabeli je svečano otvoren 34. po redu Memorijalni turnir "Andrija Anković", a nakon dugog niza godina na njemu neće nastupiti mostarski HŠK Zrinjski.

Jedini predstavnik BiH je domaći GOŠK, no Gabeljani neće igrati finale. Momčad Tonija Karačića iznenađujuće je uvjerljivo poražena od hrvatskog trećeligaša, Jadrana Luke Ploče s 0:3.

Jadran je utakmicu riješio u samo osam minuta, od 16. do 24. minute, kada je postigao dva tri pogotka. Posao im je olakšao sam domaćin koji je nedugo prije ostao s igračem manje, jer je crveni karton dobio Gabrijel Čoko.

Strijelci za Jadran bili su David Martić, Ivan i Nikola Čepo.

Jadran će u finalu igrati protiv bolje ekipe iz drugog polufinala u kojem se sastaju HNK Zadar te bivši višestruki pobjednik, Sutjeska iz Nikšića.

Finale će se igrati u subotu u 15 sati, a od 13 sati bit će odigrana utakmica za treće mjesto.