5. kolo Premijer lige BiH

Golman juniora Rahimić u posljednjoj minuti izjednačio rezultat u dvoboju s Mladosti

Sport / Nogomet | 14. 09. 2017. u 16:56 Ma.M.

Utakmicom u četvrtak juniora Veleža i Mladosti Doboj-Kakanj, u okviru 5. kola Premijer lige BiH, komplentirane su utakmice Omladinskih selekcija Veleža za ovaj vikend.

Na pomoćnom terenu Stadiona Rođeni zanimljivu utakmicu odigrali juniori Veleža i Mladosti. Na kraju, završilo je remijem, 1:1, stoji u priopćenju.

Povela je ekipa Mladosti u 24. minuti golom Kršića nakon kornera. Nakon toga, Rođeni su svim silama pokušavali doći do gola, ali danas lopta nije htjela u gol. Tri puta se tresao okvir gola Mladosti, dok je na drugoj strani nakon kontri i polukontri, Rahimić spašao Rođene u 3-4 navrata, navode.

Na kraju, kada se približavao posljednji sudijski zvižduk, golman juniora Rahimić pogađa mrežu Mladosti nakon kornera.

Nakon 5. kola juniori zauzimaju 10. mjesto sa osvojenih 4 boda.