Pobjeda Borca

Gigović "zakuhao" derbi u Banja Luci, Sarajevu isključeni igrač i trener

Banjalučki Borac svladao je Sarajevo s 1:0 u derbiju 30. kola i tako praktično osigurao mjesto koje vodi u Europu.
Sport / Nogomet | 07. 05. 2023. u 21:27 M.V. | Bljesak.info

Borac je slavio pogotkom Fedora Predragovića u 87. minuti utakmice, koji je pogodio na asistenciju Subića.

No, opet je jedna od "zvijezda" bio Miloš Gigović, najzloglasniji sudac domaćeg nogometa. Sama činjenica da je Gigović delegiran za ovu utakmicu izazvala je bijes kod Sarajeva, a sudac iz Gradiške dodatno ih je iritirao za vrijeme utakmice.

Još u prvom poluvremenu isključen je Muharem Trako, a u drugom i sam trener Sarajeva Mirza Varešanović. Pred kraj utakmice živci su posve popustili pa je skoro došlo do tučnjave, no sve se završilo s ukupno sedam žutih kartona, a crveni karton dobio je i predstavnik Sarajeva Mustafa Beridan