Rani šok za Plemiće

Furiozni preokret Zrinjskog za pobjedu nad Slobodom

Iako su od prve minute gubili s 0:1, Plemići su razbili Slobodu u drugom poluvremenu i slavili s 3:1.
Sport / Nogomet | 20. 03. 2021. u 20:33 S.B. | Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog svladali su tuzlansku Slobodu s 3:1 i tako na reprezentativnu pauzu ipak odlaze s pobjedom. Sloboda, koja je u Mostaru doživjela i peti uzastopni poraz, nije mogla zamisliti bolji start.

Bljesak.info / Strijelac za Slobodu Abid Mujagić

Bivši igrač Zrinjskog Abid Mujagić oteo je loptu neopreznom Ivoru Krešiću i matirao Antonija Soldu. Tuzlaci su vodstvo držali skoro sat vremena, no onda je Zrinjski u tri minute postigao dva gola.

Bljesak.info / Miloš Filipović

Oba je postigao Josip Ivančić, koji je ušao u poluvremenu, i oba je postigao glavom. Za prvi mu je s lijeve strane asistirao Ivan Bašić, a za drugi s desne strane Dragan Juranović. Konačnih 3:1 postavio je Juranović, iako je Ivančić i kod tog gola malo skrenuo loptu.

Tako bivši trener Zrinjskog Mladen Žižović nije došao do pobjede u svom debiju na klupi Tuzlaka i to upravo kod ekipe koju je vodio u prošloj godini.