Euro 2016

Francuska slomila Irsku u drugom poluzvremenu

Sport / Nogomet | 26. 06. 2016. u 15:33 K.K.

Nogometna reprezentacija Francuske u Lyonu je pobijedila Irsku sa 2:1 (0:1) u četvrtom susretu osmine finala Europskog prvenstva.

Irci su poveli već u 2. minuti golom Robbija Bradyja. U drugom poluvremenu domaća reprezentacija napravila je preokret golovima Antoinea Griezmanna u 58. i 61. minuti.

Protivnik Francuza u četvrtfinalu, 3. srpnja, bit će bolja ekipa iz susreta Engleska - Island koji se sutra od 21 sat igra u Nici. Pored Francuske, nastup u četvrtfinalu još su izborile reprezentacije Poljske, Walesai Portugala.

U drugom susretu današnjeg progama u 18 sati u Lillu sastaju se Njemačka i Slovačka, dok u 21 sat u Touluseu igraju Mađarska i Belgija.

Četvrtfinalne utakmice na rasporedu su od 30. lipnja do 3. srpnja, polufinale 6. i 7. srpnja, a finale 10. srpnja u Saint-Denisu.