Velež - Zrinjski

FOTO | Počeo je 43. mostarski derbi!

Stadion je od samog početka dobrim dijelom popunjen.
Sport / Nogomet | 23. 04. 2023. u 20:40 Bljesak.info

Na stadionu Veleža u 20:30 sati počeo je 43. mostarski derbi. Službeno drugi od tri ovog proljeća koji dolazi u kratkom intervalu.

RedArmy je stigao prije utakmice na tribine, dok su u šestoj minuti susreta polako počeli pristizati prvi navijači Zrinjskog.

Teren izgleda u savršenom stanju ekipe su u odličnoj formi, što su naglašavali treneri na posljednjoj presici.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli HŠK Zrinjski Mostar (@hsk.zrinjski)

Zrinjski je sve bliži obrani naslova prvaka dok Velež nastoji osvojiti bodove kako bi zadrzao priključak za klubovima koji se bore za Europu s obzirom da su Željezničar i Sarajevo ostvarili pobjede u ovom kolu.

Naš reporter javlja kako je prva polovica prvog poluvremena prošla u pokušajima Veleža da stavori lagan pritisak, međutim igrači Zrinjskog bez problema sa jednim ili dva dodavanja izlaze u polovicu koja pripada Veležu.