2:3

Finale Memorijala Andrije Ankovića završeno je trijumfom Sutjeske

Crnogorci su u finalu svladali prvaka Bosne i Hercegovine Zrinjski nakon preokreta rezultatom 3:2.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2019. u 17:17 Bljesak.info

Sutjeska iz Nikšića pobjednik je 29. Memorijalnog turnira Andrija Anković koji je odigran u Gabeli.

Prvi gol za Zrinjski u 10. minuti postigao Josip Miketek, dok je za 2:0 zabio Eman Marković u 21. minuti susreta.

U 31. minuti nogometaši Sutjeske kažnjavaju opuštenost u igri Mostaraca te Bojan Božinović postiže gol za 2:1.

U 44. minuti, pred sam kraj prvog poluvremena, ponovno Bojan Božinović postiže gol za 2:2.

U drugom poluvremenu bolja igra Sutjeske, u 58. minuti konačnih 3:2 za Sutjesku postigao je Šaleta Kordić.

Na kraju 29. memorijalnog turnira svečano su uručeni i trofeji igračima.

Titulu najboljeg strijelca ponio je Bojan Božović (Sutjeska)