Premier liga Engleske

Eriksen sjajnim golom u finišu donio bitnu pobjedu Tottenhamu

Važan trijumf ekipi Mauricija Pochettina donio je Christian Eriksen u 88. minuti. Dele Alli je dodao do danskog vezznjaka, koji se namijestio i sa dvadesetak metara lijevom nogom pogodio malu mrežu.
Sport / Nogomet | 24. 04. 2019. u 07:57 Bljesak.info

Nogometaši Tottenhama na svom terenu pobijedili su Brighton u zaostalom susretu 33. kola Premier lige s 1:0 i time povećali svoje šanse da se i sljedeće sezone nađu u Ligi prvaka.

Domaći sastav je tijekom cijelog susreta vršio opsadu gola Matta Ryana, imao čak 78 posto posjed lopte, ali sve do samog finiša nije uspjevao da probije organiziranu obranu gostiju, piše SportKlub.

Spursi ostaju treći na tablici sa 70 bodova, četiri boda više od petoplasiranog Arsenala, tako da se nalaze u sjajnoj poziciji da sezonu završe u Top 4.

Sa druge strane, Brighton je 17. i on će se boriti za opstanak u posljednja tri kola jer ima svega tri boda više od 18. Cardiffa.

Totenhem za vikend dočekuje West Ham, a Brighton kod kuće igra protiv Newcastlea.