Barca vjeruje u novo čudo

Enrique uoči Juventusa: PSG se može ponoviti

Sport / Nogomet | 18. 04. 2017. u 14:47 D.L.

Trener Barcelone Luis Enrique izjavio je da njegova momčad mora postići pet pogodaka uoči uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka u kojoj Juventus na Nou Campu brani 3:0, ukoliko želi polufinale.

Istaknuo je da je svjestan da će ''Stara dama'' imati prilika za postizanje pogodaka, ali da njegova močad mora biti efikasna.

''Ne trebamo odigrati savršenu utakmicu, samo trebamo biti efikasni, stvoriti prilike, zabiti pogotke. To možemo na Nou Campu. Trebamo stav, agresiju, a navijačima od prve minute dati razlog da nas glasno bodre. Ako se sve to poklopi, PSG se može ponoviti'', rekao je trener Katalonaca.

Dodao je da Barcelona još jednom želi ispisati povijest te da će dati sve što je njihovoj moći da to naprave.

''Znamo da Barcelona može dati tri pogotka u tri minute, a napadat ćemo do zadnjeg sudačkog zvižduka. Max Allegri je rekao da Juventus treba postići dva pogotka? Ako je tako, onda je moja računica pogrešna, mi trebamo šest'', zaključio je Enrique.

Utakmica između Barcelone i Juventusa igra se u srijedu od 20.45 sati.