bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Nekad trener hajduka

Edoardo Reja preuzima Albaniju

Panucci je prošloga mjeseca napustio albansku klupu nakon 0-2 poraza od Turske u kvalifikacijskom susretu za odlazak na EURO 2020.
17.04.2019. u 13:31
text

Bivši trener splitskog Hajduka, Talijan Edoardo Reja (73) imenovan je novim izbornikom albanske nogometne reprezentacije, a na toj je dužnosti zamijenio mnogo mlađeg sunarodnjaka Christiana Panuccija (46).

Reja je vodio Hajduk u sezoni 2009/10., a posljednji posao bio mu je vođenje Atalante u sezoni 2015/16.

Panucci je prošloga mjeseca napustio albansku klupu nakon 0-2 poraza od Turske u kvalifikacijskom susretu za odlazak na EURO 2020.

Nakon dvije odigrane utakmice u skupini H Albanija ima tri osvojena boda, ostvarena protiv Andore. U skupini su još Francuska, Island i Moldavija, piše Hina.

Reja je treći stručnjak iz Italije u nizu na klupi Albanije. Prije njega i Panuccija tu je dužnost obnašao Gianni de Biasi koji je vodio reprezentaciju na EURO 2016..

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO