Serie A

Džeko i Pašalić strijelci u pobjedi Atalante nad Romom

Zanimljivo da je Pašalić u igru ušao samo 30 sekundi prije postignutog pogotka. Roma se nije uspjela nametnuti do kraja meča pa je ostalo konačnih 2:1.
Sport / Nogomet | 16. 02. 2020. u 09:48 Bljesak.info

Nogometaši Atalante svladali su u Romu u Bergamu u 24. kolu Talijanske lige, a pobjednički gol je za domaće postigao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Roma je povela preko Džeke (45), a za Atalantu je izjednačio Palomino (50).

Prvo je kapetan bh. reprezentacije u sudačkoj nadoknadi iskoristio katastrofalnu grešku domaćeg braniča, sjurio se ka golu i matirao vratara za veliko slavlje gostiju.

U petoj minuti nastavka Palomino je izjednačio, a pola sata prije kraja meča Pašalić je spektakularnim golom donio preokret.