Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Čistka

Dvojica igrača napustila Grbavicu

"Zahvaljujemo se Ericku i Galchevu na profesionalnom odnosu, doprinosu na terenu i želimo im sreću u budućim karijerama", poručili su iz kluba.
27.05.2026. u 20:25
text

Joao Erick i Patrik-Gabriel Galchev potpisali su sporazumne raskide ugovora s FK Željezničar, objavio je klub s Grbavice.

Joao Erick u Željezničar je stigao u ljeto 2025. godine, a za Plave je ukupno odigrao 33 utakmice, postigao dva pogotka i upisao jednu asistenciju.

Patrik-Gabriel Galchev na Grbavicu je došao u veljači ove godine, a u dresu Željezničara odigrao je 14 utakmica.

"Zahvaljujemo se Ericku i Galchevu na profesionalnom odnosu, doprinosu na terenu i želimo im sreću u budućim karijerama", poručili su iz kluba.

Željezničar je prošlu sezonu završio na šestom mjestu.

POVEZANO