Polufinale

Dujković spasio "nulu" Zrinjskog, odluka u Mostaru

Sport / Nogomet | 02. 04. 2014. u 18:27 I. M.

Sarajevo i Zrinjski odigrali su 0:0 u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Bosne i Hercegovine, pa će odluka o finalu pasti u Mostaru za dva tjedna. Sarajevo je večeras pred oko tri i pol tisuće uglavnom svojih navijača imao inicijativu, nekoliko stopostotnih šansi, no briljirao je Ratko Dujković na golu gostiju.

Prvu odličnu priliku na utakmici imalo je Sarajevo. Anid Travančić izašao je sam ispred Dujkovića, no golman Zrinjskog odlično je intervenirao. Nešto kasnije Deni Simeunović bio je u prilici, ali sada je dobro reagirao Dejan Bandović.

Pred kraj poluvremena opet se iskazao Ratko Dujković koji je obranio dobar udarac Mate Jajala iz slobodnog udarca.

U 55. minuti domaći umalo nisu sebi zabili, nakon nesporazuma Bandovića i Tatomirovića. Od 63. do 69. minute domaćin je imao pravu ofenzivu – Miloš Stojčev pogodio je stativu, a ostale šutove zaustavljao je Dujković.,

Pred sam kraj i Zrinjski je imao par dobrih prilika, ali ostalo je 0:0, pa su na kraji domaći navijači opet izviždali igrače Roberta Jarnija.