Serie A

Dobra igra Badelja u golijadi Lazija i Genoe na Olimpicu

Lazio je nakon prvih 45 minuta imao 2:0 golovima Corree i Immobilea. Genoa je smanjila autogolom Marušića u 47. minuti, da bi samo minutu kasnije Alberto povisio na 3:1. U 56. već je bilo 4:1, a strijelac je bio Correa.
Sport / Nogomet | 02. 05. 2021. u 14:44 Bljesak.info

Lazio je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 34. kola Serie A s 4:3 pobijedio Genou.

Lazio je nakon prvih 45 minuta imao 2:0 golovima Corree i Immobilea.

Ciro Immobile izjednačio se na vrhu ljestvice najboljih strijelaca Lazija sa Silviom Piolom koji je također zabio 149 golova.

U 80. minuti Milan Badelj je izborio penal koji je u gol za 4:2 pretvorio Scamacca. Samo minutu kasnije hrvatski veznjak je bio i asistent i to za gol Šomurodova za 4:3.

Senad Lulić igrao je do 67. minute za Lazio, Badelj je za Genou odigrao cijelu utakmicu, dok je Marko Pjaca je dobio priliku od početka drugog poluvremena.

Lazio je šesti sa 64 boda, dok je Genoa 13. s 36 bodova. Na taj način su nogometaši Lazija ostali u utrci za Ligu prvaka s novim klupskim rekordom od 11 uzastopnih domaćih pobjeda.