Antipropaganda nogometa

Devet žutih, tri crvena kartona i nula golova u sarajevskom derbiju

Željezničar i Sarajevo odigrali su 0:0 u sarajevskom derbiju koji je donio malo nogometa i puno prekršaja.
Sport / Nogomet | 14. 04. 2024. u 22:00 M.V. | Bljesak.info

Željezničar i Sarajevo odigrali su neriješeno (0:0) u sarajevskom derbiju koji će ući u anale kao jedan u kojem je palo rekordan broj kartona. Naime, sudac Ermin Sivac imao je pune ruke posla, podijelio je čak devet žutih kartona i tri crvena kartona!

Sivac je u prvom poluvremenu isključio Amera Hiroša i Edina Cocalića, a da Željezničar u drugom dijelu ne bi igrao s dva igrača manje pobrinuo se Slaviša Radović koji je dobio drugi žuti kod Sarajeva, i to u poluvremenu!

Što se nogometa tiče, bilo ga je vrlo malo, a jedina prava prilika viđena je u samoj završnici kada je Muftić obranio dobar šut Mehmedovića.