Ujo vuk kenjca?

Delegat susreta Šator - Šujica nije vidio spornu izmjenu

Sport / Nogomet | 16. 09. 2016. u 13:14 S.K.

Nesvakidašnja situacija zabilježena u 1. kolu Međužupanijske lige u susretu između Šatora i Šujice (2:2) možda neće imati disciplinski epilog, iako događaji na susretu, barem po svjedočenju jedne strane, sugeriraju da bi se to trebalo dogoditi.

Iz NK Šujica tvrde sljedeće: “Vratar Šatora brani prvih 45 minuta, na poluvremenu izlazi iz igre i uzima zastavicu i postaje pomoćni sudac. Igrač koji ulazi umjesto njega je ujedno bio pomoćni sudac u prvom poluvremenu...”

NK Šujica se službeno žalio na adresu Saveza, a javno su poručili kako očekuju da se utakmica registrira u njihovu korist.

Ono što NK Šujici ne ide u korist, činjenica je da je delegat susreta Anđelko Deljak u službenom izvještaju susreta rubirku 'zapažanje delegata' ostavio upražnjenom.

Pravila nalažu da će povjernik Lige odlučiti o slučaju nakon što dobije delegatski izvještaj i dopunske izvještaje, a to će se dogoditi tek poslije odigravanja 2. kola.