prvi gol

Dario Dumić postigao prvijenac u Nizozemskoj

Sport / Nogomet | 03. 04. 2016. u 13:08 S. M.

Dario Dumić, bosanskohercegovački stoper i potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je danas prvijenac za N.E.C. Nijmegen u pobjedi protiv Vitessea (2:1).

N.E.C. Nijmegen je ostvario jako važnu pobjedu u 29. kolu nizozemske Eredivisije protiv Vitesea. Limbombe je u 45. minuti donio vodstvo domaćima, a u 81. minuti Dumić je postigao pogodak za 2:0. Baker je pogodio u 84. minuti za 2:1.

Dumić je nakon dolaska iz Brondbyja pružao sjajne partije u dresu Nijmegena. Podsjetimo, ovaj nizozemski klub prvobitno ga je doveo na posudbu, a nakon samo nekoliko utakmica potpisao je s njim trajni ugovor.

Dumić je prošao sve danske selekcije, a pošto ima hrvatsko državljanstvo može nastupati i za Hrvatsku.