Naš najbolji tenisač

Damir Džumhur se plasirao u četvrtfinale Challengera u Bratislavi

Nakon što je u prvom kolu svladao Norberta Gombosa sa 6:3, 6:3, danas je na sličan način izbacio i Altuga Celikbileka.
Sport / Nogomet | 10. 11. 2021. u 17:51 Bljesak.info

Najbolji bosanskohercegovački tenisač Damir Džumhur se plasirao u četvrtfinale Challengera u Bratislavi.

Damiru je za pobjedu bilo potrebno sat i 20 minuta na terenu, a slavio je rezultatom 6:4, 6:4. U prvom setu Džumhuru je bio dovoljan jedan break, a u drugom je napravio dva naspram jednog Turčinovog i rutinski prošao dalje.

Džumhur će saznati protivnika u četvrtfinalu nakon što svoje mečeve odigraju Alex Molčan i Ramkumar Ramanathan, te Jonas Forejtek i Tobias Kamke, te pobjednici tih mečeva.