Golova, golova

Crystal Palace iznenadio Chelsea, golijada Manchester Cityja

I dok je na Anfieldu bilo dosadno, na Etihadu smo vidjeli golijadu u kojoj je Manchester City "pomeo" Stoke 7:2.
Sport / Nogomet | 14. 10. 2017. u 18:44 Bljesak.info

U 8. kolu Premier lige  najveće iznenađenje priredio je posljednji Crystal Palace koji je upisao prve bodove ove sezone, svladavši aktualnog prvaka Chelsea 2:1.

Pobjednički gol postigao je Wilfried Zaha u 45. minuti.

Bilićev West Ham bio je blizu da upiše drugu uzastopnu pobjedu, iako je od 27. minute imao igrača manje, jer je isključen napadač Andy Carroll.

"Čekičari" su poveli u 19. minuti pogotkom Michaila Antonia, a remi Burnleyju donio je u 85. minuti Chris Wood.

U najvećem derbiju engleskog nogometa na Anfieldu su Liverpool i Manchester United odigrali 0:0.

I dok je na Anfieldu bilo dosadno, na Etihadu smo vidjeli golijadu u kojoj je Manchester City "pomeo" Stoke 7:2. Za domaćine dva je gola zabio Gabriel Jesus (17, 55), a po jedan su dodali Raheem Sterling (19), David Silva (27), Fernandinho (60), Leroy Sané (62) i Bernardo Silva (79).