Conte bolji od Bilića na startu sezone

Sport / Nogomet | 15. 08. 2016. u 20:54 S.K.

Antonio Conte je uspješno započeo svoju kampanju na Otoku - na štetu Slavena Bilića.

Malo je nedostajalo da Chelsea u 1. kolu ne savlada West Ham, ali onda je na scenu stupio Diego Costa.

Igrala se 89. minuta kada je Brazilac zabio za 2:1 i izazvao neopisivo, gotovo kloppovsko slavlje Contea s igračima i ostatkom stručnog stožera.

Hazard je s penala u 47. Plavima donio vodstvo, u 77. je izjednačio Collins, da bi obrana Čekićara u samoj završnici mlako reagirala kod prodora naturaliziranog španjolskog reprezentativca i to je bilo to.

Bilić i društvo sigurno će ustvrditi da Costa nije ni trebao biti na terenu jer je u 68. minuti zbog oštrog starta nad vratarem Adrianom trebao dobiti drugi žuti i isključujući karton, no sudac Anthony Taylor mu je progledao kroz prste.

West Ham već u četvrtak očekuje europski nastup. U prvom susretu završne runde kvalifikacija za Europsku ligu, Bilićeva momčad gostuje u Rumunjskoj kod Astre.