Druga liga FBiH

Cim odigrao neriješeno sa Turbinom iz Jablanice

Dva kola prije kraja prvog dijela sezone HŠK Posušje osigurao je titulu jesenjeg prvaka Druge lige FBiH - Jug.
Sport / Nogomet | 30. 10. 2017. u 12:47 Bljesak.info

Tijekom vikenda odigrane su utakmice trinaestog kola Druge lige FBiH, skupina jug.  U subotu na stadionu u Jablanici sastale su seniorske ekipe FK Turbine-NK Cim.

Utakmica je odigrana pred 50 gledatelja, gdje su nazočni gledali dobru utakmicu.

U prvom poluvremenu ekipa Cima je bila bolja u igri. Cim u 18. minuti dolazi u vodstvo zgoditkom Josipa Solde, međudim može žalit za nizom prigoda koje je imala u prvom poluvremenu.

U drugo poluvremenu Turbina je vršila kostantni pritisak na gol Cima, koji se ograničio na kontre i iz jedne takveTurbine Amar Husrep je napravio prekršaj nad Ivanom Ljubićem i dobio crveni karton.

U posljednjim minutama i sudačkim nadoknadama dogodio se niz zanimljivih stvari. Pored isključenja vratara Turbine, Cim je imao dvije stopostotne šanse da dotuče protivnika. I onda je još jednom potvrđeno nepisano nogometno pravilo - kad ne iskoristiš svoje prigode , budeš kažnjen.

Igrač Turbine Osman Bekrić u sudačkoj nadoknadi iz slobodnog udarca postiže zgoditak za svoju ekipu i poravnava rezultat na konačnih 1:1.