Rutinski

Četvrta pobjeda u nizu: Zrinjski siguran i protiv Borca

Sport / Nogomet | 22. 04. 2015. u 17:52 S. M.

Aktualni prvak Bosne i Hercegovine, mostarski Zrinjski, nastavio je svoju seriju pobjeda kojom si je povećao izglede da će obraniti naslov iz prošle sezone.

Zrinjski je u okviru 23. kola svladao banjalučki Borac s 2:0 i ostvario četvrtu prvenstvenu pobjedu u nizu.

Tako se dovođenje Vinka Marinovića na mjesto trenera pokazuje kao pun pogodak, jer pod njegovim Zrinjski je uhvatio formu u najboljem mogućem trenutku. Ovo je za Marinovića bila posebna utakmica jer je Borac trenirao prije dolaska u Mostar, no za svoje bivše igrače nije imao previše milosti.

Domaćin je pitanje pobjednika riješio u prvom poluvremenu. Prvi gol pao je u 22. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Pero Stojkić, a minutu prije odmora svoj 12. prvenstveni pogodak postigao je Stevo Nikolić.

Bila je ovo sigurna pobjeda Zrinjskog kojim je ostao pri vrhu ljestvice i napunio se samopouzdanjem pred gradski derbi protiv Veleža u subotu.