Derbi kola

Čelik bolji u dramatičnom susretu i golijadi u Zenici

Sport / Nogomet | 19. 10. 2013. u 16:51 Z.S.

U Zenici je, u sklopu 12. kola BHT Premier lige, odigran derbi susret između Čelika i Zrinjskog. Gledatelji su na Bilinom polju vidjeli pet pogotka i jedan crveni karton.

Iako su domaćini prvi došli u vodstvo krajem prvog poluvremena preko Simića, 'Plemići' su u 15 minuta drugog poluvremena, preko Crnova i Đurića i to igračem manje, napravili preokret, ali do kraja susreta nisu uspjeli izdržati.

Mesanović je u 75. minuti poravnao na 2:2, a Kajkut je domaćoj ekipi osigurao tri boda pogotkom deset minuta prije kraja susreta.

U 53. minuti dogodila se sporna situacija u kojoj je sudac Stankić pokazao Simeunoviću crveni karton. Uslijedila je bura prosvjedan gostiju iz Mostara, no Zrinjski je dobar dio drugog poluvremena morao igrati s igračem manje.

Bila je ovo tek druga pobjeda Čelika, te treći poraz Zrinjskog.