Prva liga FBIH

Čapljina odigrala neriješeno sa Zvijezdom u posljednjem kolu

Ekipa HNK ''Čapljina'', nakon završene sezone zauzela je 11 mjesto s ljestvice s postignutih 37 bodova.
Sport / Nogomet | 03. 06. 2018. u 11:36 Bljesak.info

U posljednjem kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, nogometaši Čapljine na domaćem terenu odigrali su neriješeno s ekipom Zvijezde iz Gradačca.

Tijekom prvog poluvremena domaća momčad na terenu je pokazala svoje igračke sposobnosti te završila poluvrijeme vodstvom od 2:0.

Gosti se tijekom drugog poluvremena bude, preokreću rezultat te utakmicu završavaju remijem.

Golove za domaću ekipu postigli su Srđan Vulić i Josip Miketek, dok su za goste zabili Arnel Delić i Himzo Hevešević.

Vrijedi kazati kako će ekipa Sloge iz Siminog Hana iduće sezone igrati u Premijer ligi BiH, dok će Prvu ligu Federacije BiH napuštaju ekipe Iskra iz Bugojna i Travnik iz Travnika.