Nastavak loše igre

Blijedo izdanje Liverpoola

Liverpool je dotukao belgijski igrač Leandro Trossard koji je postigao hat-trick, a u 83. minuti posljednji gol za konačnih 3-3.
Sport / Nogomet | 01. 10. 2022. u 19:04 Hina

S lošim igrama u novoj sezoni nastavljaju nogometaši Liverpoola koji su na domaćem terenu, u susretu 9. kola Premier lige, odigrali tek 3-3 protiv Brightona.

Trossard je šokirao Anfield jer je zabio dva gola za 2-0 gostiju, a potom je Liverpool sve okrenuo uz dva gola Roberta Firmina i autogol Webstera. No, tri boda domaći igrači do kraja nisu uspjeli zadržati.

Liverpoolu je ovo bio već četvrti ligaški remi u sezoni. Uz to je upisao jedan poraz i ima tek dvije pobjede.