Seria A

Blamaža Milana na San Siru: Bivši velikan izgubio od fenjeraša Beneventa

Milan je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a Benevento je neočekivano došao do trijumfa.
Sport / Nogomet | 22. 04. 2018. u 10:00 Bljesak.info

U dvoboju 24. kola Talijanske lige posljednjeplasirani Benevento je na San Siru pobijedio Milan s 1:0 i zasad izbjegao ispadanje.

U 29. minuti Pietro Iemmello je šokirao San Siro zabivši gol za Benevento iz jedine prave šanse gostiju. U 80. minuti isključen je branič gostiju Diabate, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 62. minuti, javlja Hina.

Milan je šesti s 54 boda, dva više od Atalante koja ima utakmicu manje. Benevento je zadnji sa 17 bodova i teško će zadržati prvoligaški status jer su do spasa udaljeni 12 bodova, a četiri su kola do kraja.