bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Dolina ćupova

Bivši Plemić kandidat za klupu Željezničara

Ovaj stručnjak je pravio sjajne rezultate s Radnikom koji je odveo do Europe, a s klupe je još predvodio Zrinjski i Slobodu.
09.04.2023. u 18:00
text

Željezničar je sinoć poražen od Tuzla Cityja na Grbavici, a tako su plavi napravili korak unazad kada je u pitanju borba za izlazak u Europu naredne sezone.

Nakon što je Edis Mulalić odstupio s kormila tima, brojna imena dovodila su se u vezu sa Željom, a na sinoćnjem susretu protiv Tuzlaka predvodio ih je Haris Alihodžić.

Posljednjih dana čelnici tima s Grbavice obavili su razgovore s brojnim stručnjacima, a jedan od njih je i Mladen Žižović.

Kako saznaje N1 Žižović je već obavio pregovore s plavima, a uskoro će biti poznato hoće li do konačnog dogovora i doći.

Inače, ovaj stručnjak je pravio sjajne rezultate s Radnikom koji je odveo do Europe, a s klupe je još predvodio Zrinjski i Slobodu.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO