Dominantno do kraja

Bilbija dvostruki strijelac, Zrinjski zaključio sezonu pobjedom

Novi prvak Bosne i Hercegovine završio je sezonu onako kakva je bila od samog početka - pobjednički.
Sport / Nogomet | 28. 05. 2022. u 19:01

U zadnjoj utakmici sezone Zrinjski je s 2:0 pobijedio Rudar u Prijedoru, te tako sezonu završio sa samo jednim porazom, onim od Radnika iz Bijeljine koji ispada iz lige, zajedno s Rudarom.

U susretu bez rezultatskog značaja u prvom poluvremenu nije se dogodilo skoro ništa, a odluka je pala u 65. minuti.

Nakon gužve u šesnaestercu pogodio je Nemanja Bilbija, za 32. pogodak u Premijer ligi ove sezone i 100. u dresu Plemića.

Bilbija je pet minuta prije kraja postigao i 33. gol, iz jedanaesterca nakon što je Malekinušić dobio udarac u kaznenom prostoru.

Za taj prekršaj Pekija je dobio žuti karton, a onda i drugi zbog prigovora, pa je Rudar završio utakmicu s igračem manje.

Zrinjski sada odlazi na pauzu, no ona neće dugo trajati jer već 8. lipnja kreću pripreme za novu sezonu.