U-17

BiH porazom od Irske ostala bez druge faze natjecanja

Sport / Nogomet | 07. 05. 2017. u 16:52 D.L.

Kadetska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Irske s 2:1 u drugom susretu Europskog prvenstva za igrače do 17 godina koje se igra u Hrvatskoj.

Irci su u ovom susretu došli do vodstva u ranoj fazi utakmice, nakon što je Roache već u šestom minutu matirao Kršića.

Izabranici Sakiba Malkočevića došli su do izjednačenja u 12. minuti, a strijelac glavom bio je Vještica.

BiH je nakon postignutog pogoka igrala bolje, međutim u 28. minuti Sadiku je napravio jedanaesterac, a Idah pogodio s ''bijele točke'' za novo vodstvo Iraca.

Irska je do kraja utakmice uspjela sačuvati prednost iako je BiH imala dobre šanse za izjednačenje.

Drugim porazom u grupnoj fazi BiH je izgubila sve šanse da se plasira u drugu fazu natjecanja, a posljednju utakmicu u skupini igrat će 10. svibnja protiv Srbije.