HŠK Zrinjski - NK Solin 1:1

Bh. prvak remizirao s hrvatskim drugoligašem

Zbog povišene temperature u Mostaru su morali ostati Ivan Brkić, Šime Gržan i Dalibor Veselinović, a oni će se suigračima u hotelu Osejava priključiti naknadno.
Sport / Nogomet | 20. 01. 2019. u 15:21 Bljesak.info

U prvoj pripremnoj utakmici Zrinjski je u Makarskoj protiv hrvatskog drugoligaša Solina (1:1).

'Plemići' su poveli pogotkom Emana Markovića u 60. minuti, a izjednačujući pogodak za Solin postigao je Ivan Krajina u 74. minuti.

Nakon povratka iz Makarske, Zrinjski će krajem mjeseca nastupiti na Memorijalnom turniru Andrije Ankovića u Gabeli, a 31. siječnja momčad će otputovati u Medulin.

U Istri bi se "Plemići" trebali zadržati dva tjedna, tijekom kojih je planirano odigravanje pet-šest pripremnih susreta.