Serie A

Bez Ronalda ne ide: Juventus u Torinu poražen od Empolija!

Jedini strijelac na utakmici bio je Leonardo Mancuso u 21. minuti. Bila je prva to utakmica Juventusa u kojoj su igrali bez Cristiana Ronalda koji se vratio u Manchester United.
Sport / Nogomet | 29. 08. 2021. u 00:10 Bljesak.info

Nogometaši Empolija u drugom kolu Serie A stigli su do velikog iznenađenja u Torinu, jer su s minimalnih 1:0 slavili su protiv Juventusa.

Jedini strijelac na utakmici bio je Leonardo Mancuso u 21. minuti. Podsjećamo, prva je to utakmica Juventusa u kojoj su igrali bez Cristiana Ronalda koji se vratio u Manchester United.

Stara dama loše je započela talijansko prvenstvo, prije ovog poraza upisali su remi na startu Serie A protiv Udinesea.

Empoli je nakon poraza na otvaranju protiv Lazija upisao prvu pobjedu u sezoni, i to kakvu.

Na taj su način oba torinska kluba pretrpjela poraze u večernjim susretima subotnjeg programa 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

U Firenci je Fiorentina prvo povela 2-0 golovima Gonzaleza (41) i Vlahovića (70) protiv Torina, a poraz gostiju ublažio je Verdi (89).

Marko Pjaca igrao je za Torino od 68. minute. Torino je i nakon dva kola bez bodova, sada je 17. na ljestvici, dok je Fiorentina 10. s tri boda.