Europska liga

Bez pobjednika u Rimu i Sevilli; Bod Crvenoj Zvezdi

Lazio i Marseille odigrali su u Rimu 0-0, dok su Betis i Bayer u Sevilli igrali 1-1. U danu s puno remija zu Danskoj su Midtylland i Zvezda odigrali 1-1, a u istoj skupini je Braga slavila kod Ludogoreca s 1-0.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2021. u 23:38 Bljesak.info/Hina

U najzanimljivijim dvobojima popodnevnog programa 3. kola Europske lige u Rimu i Sevilli nije bilo pobjednika.

Lazio i Marseille su odigrali 0-0, a Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Toma Bašić igrao do 57. minute za domaće.

Betis i Bayer su u Sevilli igrali 1-1. Petnaest minuta prije kraja Gonzales je iz penala doveo Betis u vodstvo, a Nijemce je poraza spasio Andrich (82).

U danu s puno remija zu Danskoj su Midtylland i Zvezda odigrali 1-1, a u istoj skupini je Braga slavila kod Ludogoreca s 1-0 i probila se na drugo mjesto iza beogradske momčadi.

Kovačev Monaco kao gost je s 2:1 slavio kod PSV-a golovima Boadua u 20. i Diopa u 89., dok je za domaćine pogodio Gakpo u 59.

Monaco je na sedam bodova, Sociead ima pet, PSV četiri, a Sturm je bez bodova.

Kristijan Jakić igrao je 90 minuta u pobjedi Eintrachta 3:1 protiv Olympiakosa.

Tin Jedvaj u domaćem porazu Lokomotiva 0:1 od Galatasaraya odradio je cijelu utakmicu.

Na terenu je 90 minuta igrao i Borna Barišić u pobjedi Rangersa 2:0 protiv Brondbyja.