Bayern i bez Ancelottija ne može do pobjede

Dodatan problem Bavarcima predstavlja ozljeda Francka Riberyja koji je ozlijedio koljeno i strahuje se od duže pauze.
Sport / Nogomet | 01. 10. 2017. u 20:51

Nastavlja se kriza njemačkog nogometnog prvaka Bayerna. Bavarci su u susretu 7. kola Bundeslige odigrali 2:2 protiv berlinske Herthe produživši niz bez pobjede na tri susreta.

Nakon domaćeg remija protiv Wolfsburga (2:2) i poraza u Ligi prvaka od PSG-a (0:3), Bayern je u Berlinu odigrao 2-2 protiv Herthe.

Baš kao i u susretu protiv Wolfsburga, Bayern je vodio 2-0, a potom sve prosuo primivši dva gola. Dodatan problem Bavarcima predstavlja ozljeda Francka Riberyja koji je ozlijedio koljeno i strahuje se od duže pauze.

Bayern, kojeg nakon smjene Carla Ancelottija privremeno vodi Willy Sagnol, poveo je u 10. minuti golom Matsa Hummelsa. Na 2-0 je povisio Robert Lewandowski u 49. minuti, no samo dvije minute kasnije smanjio je Ondrej Duda u 51. minuti. Hertha se u potpunosti vratila u susret u 56. minuti kada je Salomon Kalou zabio za 2-2. Usprkos velikoj nadmoći Bayern do kraja susreta nije uspio zabiti i treći gol.