Pobjeda u Banovićima

Barišić pogodio za slavlje Zrinjskog, Sloboda pogodila gredu u zadnjim sekundama

U zaostaloj utakmici prvog kola Premijer lige Zrinjski je svladao tuzlansku Slobodu s 1:0.
Sport / Nogomet | 07. 09. 2022. u 18:20 M.V. | Bljesak.info

Branitelj naslova prvaka Bosne i Hercegovine, HŠK Zrinjski, počeo je nadoknađivati utakmice koje je odgađao zbog nastupa u Europi. Utakmicu prvog kola odigrao je u Banovićima, gdje domaće utakmice privremeno igra tuzlanska Sloboda.

Momčad Sergeja Jakirovića slavila je 1:0 golom Hrvoja Barišića u 61. minuti. Pogodak je pao iz prekida, izveo ga je Ivan Jukić, a Barišić je iz blizine pospremio loptu u mrežu.

U zadnjim minutama i Sloboda je imala odličnu priliku preko Stojana Vranješa, ali Josip Čondrić je spasio svoj gol.

Nakon kornera Sloboda je pogodila i gredu, no Zrinjski je uspio izvući pobjedu.

Zrinjskom je ovo sada druga uzastopna pobjeda, a u nedjelju će gostovati u Posušju, u okviru redovitog 10. kola.