Kapetan Širokog Brijega

Barišić: Kući se ne znamo braniti, ići ćemo i u uzvratu na pobjedu

Sport / Nogomet | 11. 05. 2017. u 13:22 D.L.

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su na Koševu u prvoj utakmici finala Kupa Bosne i Hercegovine momčad Sarajeva rezultatom 1:0, a strijelac odlučujućeg pogotka bio je kapean Josip Barišić.

''Dali smo sve od sebe, ali ovo je tek prvo poluvrijeme finala. Na vrijeme smo postigli pogodak, a drugo poluvrijeme malo smo se branili, Sarajevo je imalo inicijativu, ali spretno i sretno smo zadržali prednost'', rekao je Barišić u izjavi za Klix.ba neposredno nakon utakmice.

Kapetan Širokobriježana smatra da će velikih neizvjesnosti biti u uzvratu.

''Ovo je kapitalna prednost za nas. Ipak, kući se ne znamo braniti i ići ćemo i u uzvratu na pobjedu. Ipak je ovo dobar rezultat, jer smo postigli, a nismo primili pogodak'', istaknuo je Barišić.

Uzvratni susret na rasporedu je u srijedu, 17. svibnja, s početkom u 20.00 sati na, očekuje se, punoj Pecari.