La Liga

Barceloni bod s gostovanja, Real zaostaje šest bodova

Vodeća Barcelona ima 51 bod, slijedi Real s 45 te Atletico Madrid s 44 boda.
Sport / Nogomet | 11. 02. 2019. u 08:50 Bljesak.info

Nogometaši vodeće Barcelone su u nedjelju u gostima kod Athletic Bilbaa odigrali 0-0, ali domaćini imaju za čime žaliti jer su propustili nekoliko odličnih prigoda. Ivan Rakitić je u dresu Barce odigrao cijeli susret pruživši solidnu partiju.

Dan ranije u madridskom derbiju Real je kao gost svladao Atletico 3-1, a Luka Modrić je asistirao za treći pogodak. Vodeća Barcelona ima 51 bod, slijedi Real s 45 te Atletico Madrid s 44 boda, javlja Hina.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 23. kola španjolskog prvenstva nogometaši Leganesa s uvjerljivih 3-0 svladali Betis, a sva tri pogotka za domaću momčad postigao je Marokanac Youssef En Nesyri. Marokanski 21-godišnji napadač prvi put je svladao vratara Betisa u 22. minuti, drugi gol je postigao u 36. minuti, a treći u 66. minuti.

Valencia je kod kuće protiv Real Sociedada odigrala 0-0 i to je čak 13. remi za Šišmiše, po čemu su vodeći u Primeri.