Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Prije puta

Barbarez pred odlazak u Toronto pokazao novu tetovažu

Sergej Barbarez pred odlazak reprezentacije BiH u Toronto pokazao je novu tetovažu, a tattoo majstor poželio mu je sreću na SP-u.
09.06.2026. u 20:50
text

Izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez odlučio se na upečatljiv potez neposredno prije odlaska u Toronto, gdje Zmajeve očekuje povijesna utakmica na Svjetskom prvenstvu.

Na objavljenoj snimci jasno se vidi kako je Barbarez na prsima napravio novu tetovažu s likom nogometaša.

Poznati tattoo majstor, koji je bio zadužen za ovaj rad, javno je izrazio snažnu podršku izborniku reprezentacije BiH.

Uz objavu videozapisa, Barbarezu je poželio mnogo sreće i uspjeha na najvećoj svjetskoj nogometnoj smotri.

Reprezentaciju Bosne i Hercegovine u Torontu očekuje povijesni nastup na Svjetskom prvenstvu, a Barbarezov potez privukao je pozornost navijača uoči jedne od najvažnijih utakmica bh. nogometa.

POVEZANO