Bundeslige

Augsburg produbio krizu Borussije Dortmund

Borussia je u zadnjih mjesec dana upala u rezultatsku krizu i u pet je posljednjih kola upisala samo jednu pobjedu te se velika prednost na vrhu ljestvice istopila.
Sport / Nogomet | 02. 03. 2019. u 08:45 Bljesak.info

Nogometaši Augsburga pobijedili su rezultatom 2:1 vodeću momčad njemačkog nogometnog prvenstva Borussiju iz Dortmunda u prvom susretu 24. kola Bundeslige.

Gostima je presudio njihov bivši igrač Ji Dong-wonu, koji je zabio oba gola u 24. i 68. minuti.

Borussia je do kraja utakmice uspjela nadoknaditi jedan gol zaostatka, a strijelac za konačnih 2:1 bio je Paco Alcacer u 81. minuti.

Deset kola do kraja momčad iz Dortmund ima 54 boda, samo tri više od drugog Bayerna koji ju može dostići već dana u slučaju gostujuće pobjede na gostovanju kod Borussije iz Moenchengladbacha.