Rapsodija Topnika

Arsenal razbio Sevillu, hat trick Jesusa

Arsenal je Sevilli zabio čak 4 gola u razmaku od samo devet minuta prvog dijela.
Sport / Nogomet | 30. 07. 2022. u 17:49 Bljesak.info

U posljednjoj provjeri prije početka prvenstva, Arsenal je na svom terenu odigrao prijateljsku utakmicu protiv Seville. Domaća momčad je briljirala predvođena novim pojačanjem Gabrielom Jesusom koji se predstavio navijačima Arsenala hat-trickom.

Ukupno je Gabriel Jesus kroz pripremni period postigao već sedam golova i njegov dolazak čini se kao pun pogodak za Topnike. Arsenal je na kraju deklasirao Sevillu sa čak 6:0 na Emirates Cupu, osim Jesusa, u strijelce se upisao Bukayo Saka u dva navrata.Točku na i pobjede Arsenala u utakmici u kojoj je kao novi kapetan predstavljen Martin Odegaard, stavio je u 88. minuti Eddie Nketiah.

Arsenal je Sevilli zabio čak 4 gola u razmaku od samo devet minuta prvog dijela. Bila je ovo sjajna uvertira za Arsenal u premierligašku sezonu koju otvaraju gostovanjem kod Crystal Palacea sljedećeg petka.