Medulin

Arena Cup: Zrinjski na kraju peti

Nogometaši HŠK Zrinjski Mostar danas su odigrali i posljednji susret na Arena Cupu u Medulinu protiv NK Slaven Belupo.
Sport / Nogomet | 30. 01. 2018. u 13:07 Bljesak.info

Hrvatski prvoligaš poveo je u četvrtoj minuti pogotkom Mladena, dok je Miloš Aćimović izjednačio na 1:1 u pedesetoj minuti što je istovremeno bio i konačni rezultat nakon devedeset minuta.

Peto mjesto Zrinjskom donijeli su bolje izvedeni jedanaesterci.

Podsjetimo, nakon pobjede nad slovenskim Ankaranom (3:1) 'Plemiće' je porazila Cibalija (0:2) i zagrebačka Lokomotiva (1:2).

"Trkački smo utakmicu odradili vrlo dobro, ritam igre je bio na visokoj razini, stvarali smo i prilike iz izrađenih akcija, a to ja najvažnije za ovaj dio priprema. Upisali smo poraz, ali to je zaista manje važno", rekao je za Dnevni list  šef struke Blaž Slišković.

'Plemići' će se nakon ručka uputiti prema Mostaru na nastavak priprema za drugi dio sezone.