Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Još jedan na listi

Adžem bivši, među kandidatima za klupu Željezničara i Maka Ivanković

Pitanje je tko će naslijediti Adžema? Hoće li Željezničar tražiti trenera u pauzi po završetku prvenstva ili će s novim licima na klupi krenuti od narednog susreta teško je reći.

Još jedan trener nije dočekao kraj godine odnosno precizniji da budemo, kraj polusezone. Ovaj put je to Admir Adžem koji je u novom mandatu Željezničar vodio 20 utakmica. Težak poraz u velikom derbiju od Sarajeva 4-0, čini se bila je tak koja je prelila čašu.

U posljednjih osam prvenstvenih utakmica, Željezničar je ostvario samo jednu pobjedu prvenstvenu pobjedu, onu protiv Posušja. U posljednjih pet utakmica ekipa je osvojila samo jedan bod.

Admir je samo jedan u nizu trenera koji nisu previše vremena ostali na klupi Željezničara. Njegov prethodnik Denis Ćorić je ostao nešto duže na klupi (37), puno više u odnosu na Dinu Đurbuzovića, Brunu Akrapovića, Abdulhakeema Al-Tuwaijrija. Zanimljivo, Ćorić je napustio Željezničar dva kola prije kraja prošle sezone, Adžem kolo prije polusezone. Pitanje je tko će naslijediti Adžema? Hoće li Željezničar tražiti trenera u pauzi po završetku prvenstva ili će s novim licima na klupi krenuti od narednog susreta teško je reći. Mediji špekuliraju o nasljedniku, neke tvrde opet kako je jedan od kandidata i Mario Ivanković.

POVEZANO