7:1

Zrinjski pravi penicilin za Zdravlje

HFC Zrinjski je u subotu u Mostaru ostvario prvu pobjedu u nastavku prvenstva protiv KMF Brčko Zdravlja.
Sport / Nogomet | 17. 02. 2018. u 22:24 Bljesak.info

HFC Zrinjski  je u subotu u Mostaruostvario prvu pobjedu u nastavku prvenstva protiv KMF Brčko Zdravlja  rezultatom 7:1.

Nakon prvih 20 minuta utakmice vodili su rezultatom 3:1. Prvi pogodak zabio je Marin Suton, a nakon njega mrežu Brčkog su pogađali Ivan Drežnjak i Marin Sesar.

Gosti u prvom dijelu nisu imali ni jedan udarac na gol, ali su nakon autogola Vukše smanjili rezultat na 3:1.

U nastavku utakmice futsal 'Plemići' su nastavili istim tempom, a Mario Mikulić Pavo je brzo zabio za 4:1, da bi isti igrač minutu kasnije zabio za 5:1.

Nakon zatišja bez pogodaka, Zrinjski je preko Darke Raguža povećao vodstvo na 6:1.

Pred kraj utakmice Vukša se iskupio za autogol te postavio rezultat na konačnih 7:1.