Skopje ima mikroklima

Zrinjski dobio Muru, Hadžić zabio eurogol

HŠK Zrinjski bolji od Mure u Brežicama
Sport / Nogomet | 03. 07. 2019. u 21:35 Bljesak.info / SportSport.ba

HŠK Zrinjski je u srijedu u Brežicama odigrao treću kontrolnu utakmicu u okviru priprema za novu sezoni i svladao slovenačku Muru rezultatom 2:1.

Nije se dugo čekalo na prvi gol u Brežicama. Igrala se treća minuta susreta kada je Irfan Hadžić, pojačanje Zrinjskog, postigao sjajan gol za vodstvo Mostaraca od 1:0.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Golovi sa utakmice protiv slovenskog prvoligaša Mure (1:2) #HŠKZ

Objavu dijeli HŠK ZRINJSKI MOSTAR (@hsk.zrinjski)

Ispostavilo se da je Hadžić tada postavio rezultat prvog poluvremena, dok je Mura do poravnanja stigla nakon 10 minuta igra u nastavku nakon što je Rugačević nespretno intervenirao i poslao loptu u vlastitu mrežu.

Ipak, pri kraju utakmice Zrinjski stiže do nove prednosti i pobjede.

Igrala se 84. minuta kada je Barišić iskoristio lošu reakciju obrane Mure i pogodio za 2:1.

Imao je Zrinjski koji trenutak kasnije još jednu dobru priliku, ali je do kraja ostalo 2:1.