Liga prvaka

Slavia osvojila bod u Barceloni, trijumf Leipziga u Rusiji

Junak remija bez golova na Camp Nou bio je češki vratar Ondrej Kolar koji je zaustavio svih šest udaraca u okvir vrata
Sport / Nogomet | 05. 11. 2019. u 21:10 Bljesak.info

Nogometaši praške Slavije osvojili su veliki bod na gostovanju u Barceloni odigravši 0-0 na Camp Nou u dvoboju 4. kola u skupini F Lige prvaka, dok je RB Leipzig sa 2-0 slavio na gostovanju kod Zenita u St. Peterburgu.

Junak remija bez golova na Camp Nou bio je češki vratar Ondrej Kolar koji je zaustavio svih šest udaraca u okvir vrata, dok je njegov kolega na suprotnoj strani Nijemac Marc-Andre ter Stegen ostao bez posla.

U skupini G je RB Leipzig napravio veliki korak prema osmini finala pobjedom 2-0 u St. Peterburgu. Golove za pobjedu njemačke momčadi postigli su Diego Demme u petoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu te Austrijanac Marcel Sabitzer u 63. minuti.