m:tel Premijer liga

Široki Brijeg upisao prvu pobjedu i nanio Leotaru treći vezani poraz

Pogotci su pali u samoj završnici, a za vrijedna tri boda pogodili su Ivan Ikić iz slobodnog udarca u 86. minuti utakmice te Daniel Lukić u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.
Sport / Nogomet | 13. 08. 2021. u 22:30 Bljesak.info

U prvom susretu 5. kola m:tel Premijer lige BiH Široki Brijeg je konačno upisao prvu pobjedu. Rezultatom 2:0 slavili su protiv trebinjskog Leotara na Pecari.

"Nedostajao je jedan pogodak da nas otvori i da igrači dobiju samopouzdanja. Od početka utakmice postojao je grč, strah u pasovima i akcijama pred golom protivnika. Nismo bili dovoljno koncentrirani i dovoljno gladni tog gola. Imali smo situacije koje smo morali puno bolje riješiti. Isto tako, mogli smo biti i u deficitu nakon prvog poluvremena i one prilike za goste u 2. minuti. Prvo poluvrijeme je proteklo u niskom ritmu. Gosti su nam skratili prostor za igru, dosta dobro su se branili i nismo uspjevali pronaći prostor da ih ugrozimo. U nastavku smo nekim izmjenama probali dobiti na energiji. Imali smo neke situacije koje smo morali riješiti, zabiti. Strepili smo do zadnjih minuta. Nadam se kako će ova pobjeda biti poticaj svim igračima da nastave u istom ritmu i da se uključimo u borbu za sami vrh, rekao je trener Širokobriježana Jure Ivanković nakon pobjede (2:0) nad Leotarom na Pecari.