HVIDR-a Mostar 2018

Drugi način i Pink Panther u finalu Božićnog turnira

Sport / Nogomet | 20. 12. 2018. u 13:03 Bljesak.info

Božićni malonogometni turnir 'HVIDR-a Mostar 2018' došao je do same završnice, a u finalu se sastaju HFC Zrinjski Drugi način i Noćni klub Pink Panther.

HFC Zrinjski je polufinalnom susretu bio bolji od MNK Vjekoslav Arapović s 3:2, dok je Noćni klub Pink Panther pobijedio Bemix Trebinje nakon boljeg izvođenja šesteraca. U regularnom vremenu je bilo 3:3.

U petak je na rasporedu finale i utakmica za treće mjesto.

Program završnice:

17.00 sati – Susret za lll.mjesto - Bemix Trebinje : MNK Vjekoslav Arapović

18.00 sati – Revijalni susret - Zajedništvo : MNK Bogdanovci
18.45 sati – Tombola Velikog Božićnog turnira
19.00 sati – Susret za l.mjesto; Noćni klub Pink Panther : HFC Zrinjski-Drugi način
20.00 sati  – Dodjela nagrada
20.30 sati – Božićni domjenak u Studentskom centru Mostar

Natjecanje osnovnih škola osvojila je OŠ Ilije Jakovljevića koja je u finalu svladala OŠ Petra Bakule. Treće mjesto pripalo je OŠ Kruševo, a četvrta je završila OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića.