United nastavio niz gostujućih pobjeda

Fernandes rastjerao Galebove

Sport / Nogomet | 30. 06. 2020. u 23:45 Bljesak.info

Manchester United je kao gost svladao Brighton sa 3-0 (2-0) i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premier lige.

Greenwood je u 16. minuti načeo obranu Brightona, a domaću momčad dotukao je Bruno Fernandes pogocima u 29. i 50. minuti.

Sa 52 boda United se probio na peto mjesto sa samo dva boda zaostatka za Chelseajem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. Brighton je sa 33 boda na 15. poziciji, prenosi Hina.

U srijedu su na rasporedu četiri utakmice od preostalih šest, a sastaju se: Arsenal - Norwich, Bournemouth - Newcastle, Everton - Leicester (sve u 19.00 sati) i West Ham - Chelsea (21.15).