Mario Čuić

19-godišnjak iz Tomislavgrada debitirao za Hajduk

Inače, Čuić je sin bh. nogometnog suca Tomislava Čuića, a u sezoni 2015./2016. prešao je u omladinske kategorije splitskog Hajduka.
Sport / Nogomet | 12. 06. 2020. u 09:43 Bljesak.info

Mario Čuić iz Tomislavgrada debitirao je za Hajduk u prvom susretu 28. kola Prve HNL protiv Istre 1961.

Ovaj 19-godišnji branič bivši je igrač HNK Tomislav, a u debiju u kojem je Hajduk pobjedio Istru 1961 rezultatom 1:0 odigrao je 66 minuta. Inače, Čuić je sin bh. nogometnog suca Tomislava Čuića, a u sezoni 2015./2016. prešao je u omladinske kategorije splitskog Hajduka.

''Cijeli Brišnik, Tomislavgrad, uprava kluba, treneri i bivši suigrači su ponosni na ovog mladog momka'', poručeno je iz HNK Tomislav.

Već u debiju je iščupao svoju momčad kada je u 28. minuti spasio siguran pogodak s gol-linije. Naime, Blagojević je ubacio iz kornera, a Guzina je ostao sam na 10 metara i pucao glavom, no ukazao se Čuić i spasio bodove Hajduku.

''Prelijep je osjećaj debitirati za Hajduk'', kazao je Čuić.